מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות אתר "גרביטי"

 

ברוך הבא לאתר האינטרנט של "גרביטי" (של חברת "רשת משחקיות פעלטון").  האתר הינו רכוש פרטי של החברה והוקם למען שיפור השירות לקהל לקחותינו.

בכל שאלה, טענה או טעות, ניתן לפנות אלינו באמצעות פרטי ההתקשרות המופיעים באתר.

החברה מפרסמת את מדיניות הפרטיות באתר במטרה להבהיר את נוהגיה ביחס לפרטיות המשתמשים באתר, כולל מידע אישי אשר תמסור במהלך שהותך באתר.  אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות המפורט כאן בעיון, על מנת למנוע אי הבנות.  מדיניות הפרטיות מתייחסת לנשים ולגברים כאחד.

בעצם שימושך באתר זה הינך מסכים למדיניות פרטיות זו ולתקנון האתר.  אם אינך מסכים לאחד מהתנאים המופיעים באתר, אנו ממליצים להימנע מהמשך השימוש באתר, ולפנות אלינו דרך אחד מאמצעי ההתקשרות.

 

 

  1.  איסוף מידע

אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, ממלא אישור-קפיצה, מזמין שעת-קפיצה, מתחבר לחשבון שלך, מבצע רכישה, משתתף בתחרות, ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון.  המידע שנאסף כולל את שמך, כתובת האימייל, מספר הטלפון ו/או פרטי כרטיס אשראי.

בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפות.

 

  1.  שימוש במידע

כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:

להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך
לספק תוכן שיווקי מותאם אישית
לשפר את האתר שלנו
לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך
ליצור אתך קשר באמצעות אימייל
לנהל תחרות, מבצע, או סקר

 

  1. פרטיות מסחר אלקטרוני

אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.

 

  1. העברת מידע לצד שלישי

אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ"ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.

אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.

מידע שאינו אישי, עם זאת, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים.

 

  1.  אבטחת מידע

אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. אתר VpnMentor גם מגן על המידע שלך במצב לא מקוון. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.

האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?

כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.

 

  1.  דיוור ישיר

החברה מעוניינת להעביר לך מדי פעם מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי.  הרשמתך לאתר ו/או מסירת פרטיך לשם שימוש בשירותיו, ובכלל זה רכישת כרטיס ו/או מילוי אישור קפיצה במסגרת הרכישה, מהווים הסכמה מפורשת שלך להיכלל ברשימת מקבלי מידע שיווקי ופרסומי מטעם פעלטון, בין אם המידע יישלח אליך על ידי פעלטון ובין אם יישלח אליך על ידי גופים מסחריים שונים, הפועלים בשיתוף עם פעלטון ו/או מטעמה של פעלטון.  מידע שיווקי ופרסומי כאמור יכול שיועבר אליך באמצעות פניה, לרבות בכתב, בטלפון (כולל הודעת מסר קצר sms או mms, הודעה המועברת במערכת חיוג אוטומטי, כגון שיחה מוקלטת או הודעה המשוגרת בפקסימיליה), בהודעה אלקטרונית (כולל בדואר אלקטרוני) או באמצעי אחר. אם אינך מעונין לקבל מידע שיווקי ופרסומי כאמור, הנך רשאי לפנות בעניין זה בכתב בדואר רשום למשרדי פעלטון.  כמו כן, כאשר ישוגר אליך מידע שיווקי ופרסומי, תוכל להודיע לפעלטון על סירובך להמשיך ולקבלו, על ידי מסירת הודעה בכתב לפעלטון או על ידי מסירת הודעה בדרך בה שוגר אליך המידע, לפי בחירתך (הדרך למסירת ההודעה על סירובך להמשיך ולקבל מידע שיווקי ופרסומי תפורט בגוף ההודעה).

 

  1. הסרה מרשימת תפוצה

אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד'. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.

 

  1.   שינויים במדיניות הפרטיות

פעלטון רשאית לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות. במידת האפשר ואם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים, תפורסם על-כך הודעה בעמוד הבית של האתר. הקישור למדיניות הפרטיות המוצב באתר יקשר תמיד לנוסח העדכני של המדיניות. המשך שימושך באתר לאחר פרסום מדיניות הפרטיות המעודכנת, מעיד על הסכמתך לה. אם אינך מסכים עם ההוראות החדשות במדיניות הפרטיות, עלייך לחדול מלעשות כל שימוש באתר.

 

  1. הסכמה

באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.

 

 

 

שימוש באתר זה ובתכניו כפוף לכל האמור לעיל ייחשב כהסכמה לאמור לעיל.

ליצירת קשר בנושא תקנון האתר –Pinfo@pealton.co.il  או בעמוד "יצירת קשר" באתר.

 

© 2018 כל הזכויות שמורות ל "רשת משחקיות פעלטון"

ט.ל.ח